جوجه تیغی
جوجه تیغی
10 تا از بهترین شرکت های خرید و فروش کانتینر در ایران

10 تا از بهترین شرکت های کانتینر در ایران

همواره خدمات صادرات و واردات در کشور و ارائه خدمات در خارج از مرزها ما را به صحنه ای آشنا مواجه می نماید. اولین چیزی که به ذهن ما می رسد کشتیرانی و بر روی آن استفاده از انواع کانیتنرهای رنگارنگ و در سایز ها و کاربردهای مختلف است. کانتینر علاوه بر کاربردی که در خدمات صادرات و واردات دارد و با توجه به گنجایشی که دارد در صنایع کانکس سازی نیز استفاده می گردد.

این کانتینر ها در دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند که میتوان به کانتینرهای 20 فوت – 40 فوت – 10 فوت – یخچالدار – ضد حریق – اوپن تاپ یا بالا باز شونده – اوپن ساید یا بغل بازشو – کانتینرهای مسقف – مخزن دار – تهویه دار – عایق بندی شده – تاشو و HIGH CUBE اشاره نمود.

این کانتینر ها در ایران با توجه به کاربردیی که در صنایع وابسته و یا صادرات و واردات دارند توسط های شرکت هایی تولید و عرضه می گردد.

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین شرکت های خرید و فروش کانتینر در ایران اشاره خواهیم نمود.

بهترین بودن از نظر تنوع انواع کانتینرهای تحت پوشش و  قیمت – اصالت و کیفیت متغییر است ولی در ادامه سعی میکنیم به معرفی بهترین شرکت های کانتینر در ایران بپردازیم :

لیست بهترین شرکت های کانتینر در ایران

کانتینر حمل و نقل (به انگلیسی: shipping container) جعبه فلزی بزرگی است با ابعاد استاندارد که کالا در آن قرار داده می‌شود و آن را به وسیله قطار یا کشتی یا هواپیما یا کامیون حمل می‌کنند؛ این واژه به کامیونی که چنین جعبه‌ای را حمل می‌کند نیز اطلاق می‌شود. ترابری به‌وسیله بارگنج‌ها را بارگنج‌بری (Containerization) می‌نامند. بارگنج بری سامانه‌ای چندگانه (intermodal) برای ترابری کالاست یعنی دارای ایستگاه‌هایی است که در آن‌ها می‌توان از یک شیوه ترابری به شیوه دیگر منتقل شد/ به این‌گونه ایستگاه‌ها، ایستگاه‌های چندگانه می‌گویند. در بارگنج‌بری آن از بارگنج‌های استاندارد ایزو استفاده می‌شود. این بارگنجهای استاندارد قابل بارگیری در کشتی‌ها، واگن‌ها و کامیون‌ها هستند. سه درازای استاندارد برای بارگنج‌ها وجود دارد:۶ و ۱۲ متر طول در عرض ۲/۵.

کشتی‌ها از نظر نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای یک نوع خاص از کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه حجم بسیار زیادی از کالاها از طریق کشتی حمل می‌شود و دلایل اصلی آن به شرح ذیل می‌باشد:

محافظت کالا در برابر حوادث طبیعی از جمله باران و آفتاب
محافظت کالا در برابر سرقت در طول مسیر حمل
راحتی تخلیه و بارگیری
راحتی صفافی یا دسته‌بندی کردن کشتی در محوطه‌ها و کشتی
استفاده بهتر از فضای کشتی و انبار
بارشماری راحت

10- شرکت اهواز کانتین Ahwaz Contin

شرکت اهواز کانتین Ahwaz Contin

شرکت اهواز کانتین با هدف فروش کانکس و کانتینر و ساخت و تولید انواع کانکس در شهرهای استان خوزستان : اهواز ، آبادان ، دزفول ، خرمشهر ، شوشتر و … شروع به فعالیت کرده است تا با ساخت و فروش کانکس و کانتینر های با کیفیت و قیمت مطلوب بخشی از نیاز بازار برآورده کند .

از خدمات این شرکت می توان به خرید و فروش – طراحی کانکس – مشاوره در امر خرید و ارائه پلان های فنی اشاره نمود . این وب سایت در سایت رتبه 1 در جایگاه دهم قرار می گیرد.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 10

آدرس سایت اهواز کانتین

9- شرکت البرز کانتین Alborz Cantin

شرکت البرز کانتین Alborz Cantin

شرکت شماره 9 در سایت رتبه یک گروه صنعتی البرز کاروان سازان می باشد. گروه صنعتی البرز کاروان سازان افتخار دارد با بهره گیری از دانش علمی روز و نیروی فنی با تجربه در امر طراحی و ساخت ساختمانهای پیش ساخته سبک و مقاوم در برابر زلزله و تولید انواع کانکس و کاروان با کاربری های گوناگون با کیفیتی مطلوب در عرصه صنعت و عمران کشور فعالیت نماید.

این شرکت با بیش از یک دهه تجربه و ارایه محصولات تولیدی خود توانسته است گامی موثر در جهت خدمت به سازمانها، ارگانها شرکت های دولتی خصوصی، صاحبان صنایع، جامعه مهندسین و نیز کلیه نهادهایی که به نحوی در راستای عمران و آبادانی این مرز و بوم می کوشند، بردارد و مصمم است با مطالعه و ارایه راهکارهای فنی و مهندسی، کلیه محصولات خود را منطبق با استانداردهای بین المللی تولید نماید.

از خدمات این مجموعه می توان به خرید و فروش کانتینر و انواع کانکس اشاره نمود.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 9

آدرس سایت البرز کانتین

8- شرکت سپهر خاوران Sepehr Conex

شرکت سپهر خاوران Sepehr Conex

شرکت شماره هشت در سایت رتبه 1 شرکت سپهر کانکس خاوران است . سپهرکانکس با بیش از ۲۰ سال سابقه و تولید هزاران کانکس و کانتینر، از شهرت فراوانی در بین مشتریان خود برخوردار است. شهرتی که می توانید با تکیه بر آن خریدی مطمئن را تجربه کنید. از خدمات این مجموعه نیز می توان به خرید و فروش container و مشاوره در اجرا و طراحی نام برد.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 8

آدرس سایت سپهر خاوران

7- شرکت میاک کانتین Meyak Contain

شرکت میاک کانتین Meyak Contain

به شرکت شماره هفت در سایت رتبه 1 میرسیم به شرکت میاک کانتین که در درباره خود این چنین خود را معرفی کرده اند :

گروه صنعتی میاک با نام انحصاری میاک کانتین در صنعت کانکس سازان، با اعتقاد و تکیه بر اعتماد مشتریان خدمات خود را با همکاری تعدادی از مهندسین، مدیران و متخصصین دانش آموخته های معماری، صنایع، عمران و اخذ تاییدیه های استاندارد از شرکت های صدور گواهینامه در زمینه بهبود و تضمین کیفیت خانه های پیش ساخته سبک فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش انواع کانتینرهای سفارشی، کانکس، کاروان، فست فودهای سیار، خانه های پیش ساخته سبک (LSF)، کمپ های گردشگری را با تاسیس رسمی شرکت میاک کانتین در سال 90 آغاز نموده است.

 

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 7

آدرس سایت میاک کانتین

6- گروه صنعتی کانکس Canexe

گروه صنعتی کانکس Canexe

شماره 6 وب سایت رتبه یک در معرفی بهترین های کانتینر کشور به شرکت صنعتی کانکس میرسد که این مجموعه نیز مانند دیگر مجموعه های نام برده شده خدمات خرید و فروش انواع کانتینر را در سراسر ایران عهده دار است.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 6

آدرس سایت گروه کانکس

5- شرکت ایران کانتین Iran Contin

شرکت ایران کانتین Iran Contin

در معرفی شماره 5 وب سایت رتبه یک در بخش برترین های کانتینر به شرکت ایران کانتین میرسیم.
شرکت ابنیه پردازان شیراز با برند ایران کانتین اولین دارنده نشان CE (کیفیت اروپا) در زمینه تولید و ساخت کانکس و ساختمان پیش ساخته در کل کشور می باشد.

این مجتمع تولیدی-صنعتی در زمینه ساخت انواع سازه‌های پیش ساخته، یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی انواع کانکس، خانه پیش ساخته، شلتر نظامی، استخر پیش ساخته، کانکس مخابراتی مخصوص ایستگاه BTS ، کانکس مسجد و نمازخانه ، کانکس اداری و مدیریتی، کانکس بازارچه و مشاغل، کانکس دوقلو و چندقلو، کانکس پست برق، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس و کیوسک مغازه، فروشگاهی و مطبوعاتی، کانکس کلاس درس و نوسازی مدارس، کانکس متحرک و محوردار، کانکس مسکونی و ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس نگهبانی و اطلاعات،کانکس نیروی انتظامی و پلیس و … در ایران و مفتخر به دریافت گواهینامه‌های استاندارد ISO 9001:2008 ، OHSAS 18001:2007 ، ISO 14001:2004 و … می باشد.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 5

آدرس سایت ایران کانتین

4- شرکت آی آر کانتین IR Contin

شرکت آی آر کانتین IR Contin

شماره چهارم در سایت رتبه 1 مجموعه آی آر کانتین است که همانند دیگر شرکت های فعال در خصوص خرید و فروش و تولید کانتینر در برترین های ایران قرار می گیرد.

مجموعه تولیدی-بازرگانی آی آر کانتین با تولید و بهره گیری از دانش فنی روز و توان مهندسی و با استفاده از بهترین مواد اولیه افتخار دارد تولیدات خود را با بالاترین کیفیت عرضه نماید . این مجموعه با بکارگیری نیروهای کار آزموده در امور فروش اتاق های پیش ساخته ، کانکس و کانتینر در انواع مختلف مسکونی ، اداری ، کارگاهی ، کیوسکهای نگهبانی مجهز به کلیه تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده و اکنون قادر به تأمین اقلام مورد نیاز شما در زمینه های مذکور می باشد.

 

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 4

آدرس سایت آی آر کانتین

3- شرکت متا کانتین Meta Contin

شرکت متا کانتین Meta Contin

رتبه 3 وب سایت رتبه یک به مجموعه متا کانتین تعلق دارد.

10 سال سابقه فعالیت بیش از 1200 پروژه موفق از خصوصیات این مجموعه است .

گروه صنعتی متاکانتین از پیشتازان ساخت سازه های پیش ساخته و کانکس در ایران به شمار می رود. این مجموعه تلاش دارد تا با بهره مندی از تجارب سالیان دراز در زمینه ساخت انواع کانکس، کانتینر و سازه های پیش ساخته و همچنین به خدمت گرفتن تکنولوژی های نوین در ساخت، فصل جدیدی در صنعت سازه های پیش ساخته بازگشایی کند.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 3

آدرس سایت متا کانتین

2- شرکت کانتینری انبار کانتین Anbar Contin

شرکت انبار کانتین Anbar Contin

از برترین های کانتینر کشور و ربته شماره 2 به مجموعه انبار کانتین میرسیم. این شرکت در وب سایت خود اینگونه خود را معرفی می نماید :

یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی تمامی مردم و کسب و کار ها، وجود انبار برای دپوی موقت یا دائمی کالا است که انبارکانتین توانسته است با روشی جدید این مشکل را از پیش روی بردارد. بدون شک به طور عادی اگر شخص یا کسب و کاری قصد اجاره انبار را داشته باشد، مشکلاتی از قبیل زمان، هزینه و امنیت را پیش روی دارد که در صورت استفاده از خدمات انبارکانتین می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه، سایر نگرانی ها در مورد تهیه انبار را برطرف کند. انبارکانتین با استفاده از کانتینر های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت توانسته است انبار کانتینری را در اختیار مشتریان قرار دهد تا به راحتی بتوانند هر وسیله ای را در جای مشخص انبار کنند. همچنین برخی از مشاغل نیازمند انبار مواد غذایی هستند که در این صورت می توانند از کانتینر یخچالی یا کانتینر سردخانه ای انبار کانتین استفاده کنند.

با استفاده از این کانتینر ها، مواد غذایی در درجه دمایی مناسب و در محیطی تمیز انبار می شوند و به کمک سیستم برق کمکی هیچ نگرانی در مورد قطعی برق و از بین رفتن محصولات باقی نمی ماند. تمامی انبار ها قابل اجاره به صورت روزانه، ماهانه و سالانه هستند و افراد می توانند با توجه به نیاز خود قرار داد اجاره انبار را با انبارکانتین امضا نمایند. بدیهی است اجاره انبار به صورت سالانه به صرفه تر از اجاره انبار به صورت ماهانه یا روزانه است.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 2

آدرس سایت انبار کانتین

1- شرکت خرید و فروش کانتینر رتبه 1

بهترین شرکت خرید و فروش کانتینر در ایران

شرکت رتبه 1 به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های اجاره  و خرید و فروش کانتینر در تهران – کرج و کلیه بنادر گمرکی در کشور شناخته می شود که توانسته است با کادر مجرب خود نیازهای روزانه شرکت های گمرکی – بازرگانی و خطوط دریایی را تامین نماید. شرکت رتبه 1 در وب سایت رتبه یک به عنوان کسب و کار برتر در بخش بهترین شرکت های خرید و فروش انواع کانتینر شناخته می گردد.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 1

شماره تماس

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهی بنویسید