جوجه تیغی
جوجه تیغی
10 تا از بهترین شرکت های سوله در ایران

10 تا از بهترین شرکت های سوله در ایران

بهترین شرکت های سوله سازی و ساخت اسکلت فلزی در ایران را در این مقاله از سایت رتبه 1 معرفی می کنیم . این سوله سازان در سراسر ایران قدمت بالایی دارند و با توجه به کیفیت و سرعت در ارائه خدمات و قیمت اجرایی دسته بندی شده اند که در ادامه به معرفی برخی از برترین های ساخت سوله در ایران در وب سایت رتبه یک اشاره می نماییم.

بهترین بودن از نظر تنوع محصولات سوله – قیمت – اصالت و کیفیت متغییر است ولی در ادامه سعی میکنیم به معرفی بهترین شرکت های سوله در ایران پردازیم :

لیست 10 تا از بهترین شرکت های سوله در ایران

توضیح در خصوص سوله سازی در ویکی پدیا

این سوله ها را در ایران چه کسانی طراحی و اجرا می کنند و یا بهتر این است که بگوییم بهترین شرکت های ساخت اسکلت فلزی و سوله سازی در ایران کدام شرکت ها هستند. امروز در سایت رتبه 1 در خصوص معرفی شرکت های قدیمی و یا شرکت های با سابقه این صنعت از دید اصلالت و معرفی خدمات حرف خواهیم زد.

قبل از این که به توضیحاتی در خصوص معرفی شرکت های برتر ایران در این صنعت بپردازیم در صورتی که در خصوص سوله و یا اسکلت فلزی اطلاعاتی ندارید میتوانید به صفحات آن در ویکی پدیا سری بزنید.

10- شرکت سوله سازی لاهیج سوله lahijsouleh

شرکت لاهیج سوله نیز یکی از شرکت های قدیمی در بخش ساخت سوله و اسکلت فلزی است که در سال ۱۳۵۵ فعالیت خود را با ساخت اسکلت فلزی های جوشی آغاز نمود و بعد از سالها تجربه در این حرفه صنعتی و دریافت جواز تاسیس در سال ۱۳۸۲ لاهیج سوله به صورت رسمی آغاز به فعالیت نمود. شرکت لاهیج سوله در شمال ایران و در ورودی شهر لاهیجان قرار دارد و می توان آن را به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در بخش سوله شمال کشور نام برد. شرکت لاهیج سوله در مراحل تولید تا مرحله نصب را به صورت ۰ تا ۱۰۰ انجام خواهد داد.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 10

آدرس سایت لاهیج سوله

www.lahijsouleh.com

9- شرکت سوله سازی ناظران سازه

شرکت ناظران سازه یکی از بومی در استان البرز و شهر کرج است این شرکت با دفتر مرکزیت کرج خدمات کلی در بخش پکیج های نظارتی جوش ، ساخت و طراحی اسکلت فلزی و طراحی تولید و ساخت سوله برای کارخانه های تولیدی و صنعتی است. در حیت عملیات تحویل زمین از کارفرمایان جهت ساخت سازه عملیات خاکبرداری، تراز کردن زمین و آرماتور بندی محل توسط این شرکت تا زمان حمل سازه به محل و نصب آن و در نهایت پوشش سقف، کف سازی و دیوارکشی توسط شرکت ناظران سازه صورت خواهد پذیرفت.
خدمات کلی شرکت ناظران سازه :
طراحی و ساخت اسکلت فلزی
ساخت سوله های صنعتی ، ورزشی ، تولیدی و کارخانه ای
ساخت پل عابر پیاده
نظارت و کنترل و بازرسی کیفیت سازه های فلزی با در نظر گرفتن آخرین استانداردها و پویش های کاری

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 9

آدرس سایت ناظران سازه

www.nazeransazeh.ir

8- شرکت سوله سازی جهان سوله

شرکت سوله سازی جهان سوله یا همان صنایع فلزی جهان نما جامی در اصفهان یکی از شرکت های مطرح در عرصه سوله سازی و ساخت اسکلت فلزی در استان اصفهان است این شرکت با فعالیت بهتر در عرصه وب تواسنته به این رتبه دست یابد و این شرکت از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در بخش طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی ، سوله و جرثقیل سقفی آغاز نمود.
خدمات کلی شرکت جهان سوله به شرح ذیل است:
ساخت و طراحی سوله های صنعتی
خرید و فروش سوله های دست دوم در اصفهان
مشاوره رایگان برای طراحی بهینه فنداسیون ، ساخت سوله و پوشش سقف و بدنه
مشاوره رایگان برای طراحی و تجهیز سوله به جرثقیل سقفی
مشاوره رایگان ساخت سوله و انواع سازه های فلزی
ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی و انجام محاسبات مهندسی مربوطه
طراحی و اجرای فنداسیون سوله
گارانتی و خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات شرکت

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 8

آدرس سایت جهان سوله

www.jahansoleh.ir

7- شرکت نوین سوله novinsoole

یکی دیگر از شرکت هایی که خود را به خوبی در بین برند های برتر سئو کشور جای داده است شرکت نوین سوله می باشد . این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود. شرکت تارتن سازه یا همان نوین سوله توانسته است بیش از ۵۰۰،۰۰۰ متر مربع انواع سوله سبک را در این چند سال تولید و به کارفرمایان تحویل دهد که این نقش مهمی در اقتصاد و رونق تولید در ایران داشته است.
برخی از خدمات شرکت نوین سوله :
ساخت سوله های تیر ورقی
ساخت انواع سوله و اسکلت های فلزی
ساخت سوله های خرپایی و چند پایه
طراحی و اجرا و نصب سوله های سبک پروفیل چهارگوش به روش ERW
مرکز خیرد و فروش سوله های دست دوم و نو و ارزان قیمت
طراحی و ساخت سوله یو بی ام

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 7

آدرس سایت نوین سوله

www.novinsoole.com

6- شرکت خرید و فروش سوله دات آر ار sule.ir

در بین سایت هایی تحلیل شده وب سایت sule.ir را میتوان تنها سایت خرید و فروش با امکان دسترسی به سوله های نو و دست دوم و همچنین مرکز اجاره سوله نام برد. این وب سایت در بین سایت ها و شرکت های سازنده سوله و به خاطر اسمی که دارن به عنوان یک برند شناخته می شود که علاقمندان و مشتریان می توانند اطلاعات کاملی در خصوص سوله مد نظر خود را در این وب سایت یافت نمایند.
خدمات مجموعه
امکان انتخاب شهرک های صنعتی
امکان اجاره سوله و یا رهن کامل سوله
امکان درج درخواست خرید و فروش سوله و سازهای فلزی
امکان انتخاب متراژ زمین و همچنین محدوده و موقعیت زمین های دارای سوله و اسکلت فلزی

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 6

آدرس سایت سوله دات آی آر

www.sule.ir

5- شرکت سوله استیل سازه steelsaze

گروه استیل سازه با توجه به موقعیتی که در موتورهای جست و جو گر دارد و همچنین کیفیت بالای کار خود توانسته به این رتبه در سایت رتبه 1 دست یابد . این شرکت در کهریزک تهران واقع شده است و توانسته است با قدرت خود و تجربه ۲۰ ساله خود در عرصه ساخت اسکلت فلزی های متنوع در این صنعت به برندی برتر تبدیل گردد.
خدمات کلان شرکت استیل سازه :

طراحی و ساخت و پیاده سازی و اجرا اسکلت فلزی

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 5

آدرس سایت استیل سازه

www.steelsaze.ir

4- شرکت سوله ایران sooleiran

شرکت سوله ایران را میتوان یکی از برند های معتبر عرصه سوله سازی و ساخت اسکلت فلزی و خرید و فروش سوله دست دوم در ایران نام برد این شرکت سوله ایران که به نام بانک سوله ایران معروف است بیش از ۲۵۰۰۰۰ متر سوله دپو شده و بیش از ۱۵ اکیپ نصب در سراسر کشور دارد. شرکت سوله ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نمود و تا کنون بیش از ۵۵۰ کارخانه را به گفته وب سایت رسمی این شرکت راه اندازی و اجرا نموده اند.
خدمات شرکت بانک سوله ایران :
خرید و فروش انواع سوله های نو و دست دوم در سراسر ایران
نصب و اجرا و پیاده سازی و ساخت انواع سازه های اسکلت فلزی
طراحی و ساخت انواع سازه های فضا کار و سبک و پیش ساخته
ساخت سوله های گلخانه ای و صنعتی و ورزشی
نصب و اجرای اسکلت های آماده تحویل فوری
ارائه جدول لیستوفر قطعات فولادی سوله و حجم بتن و فایلهای محاسباتی سوله و فونداسیون و وزن آرماتور مصرفی و حجم دیوارچینی و غیره

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 4

آدرس سایت بانک سوله ایران

www.sooleiran.com

3- شرکت سوله حدید سوله hadidsole

شرکت تولیدی و صنعتی حدید سوله با هدف محاسبه، ساخت و اجرای سازه های فلزی سنگین صنعتی و ساختمانی به صورت انبوه و با تکیه بر تجارب متعدد، دانش روز و تعهد به کیفیت مطلوب در سال ۱۳۶۳ به شماره ۵۳۴۰۳ در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است و در سال ۱۳۶۴ با دریافت جواز تاسیس به شماره ۱۶۴۲ و جواز بهره برداری به شماره ۱۸۳۷۰ از وزارت صنعت، معدن و تجارت کار خود را در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع با مجرب ترین و زبده تربن متخصصین این صنعت آغاز نمود.

عملکرد این شرکت در طی این سالها نشان از توانایی بالای طراحی و تولید بوده و انجام و تحویل به موقع پروژه های متعدد خود گواه بر عزم راسخ این شرکت در تامین خواسته ها و جلب رضایت کارفرمایان محترم است.

با بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب، مجموعه کامل از ماشین آلات و تجهیزات مدرن، به کارگیری روشهای نوین در اجرا، استفاده از نرم افزارهای روز دنیا و تلاش در ارتقای کیفیت با انطباق بر جدیدترین آیین نامه ها و استانداردها و تعهد و تلاش پرسنل کوشا، شرکت حدید سوله توانایی خود را در اجرای پروژه های بزرگ، با کیفیت مطلوب و عالی در کوتاهترین زمان به اثبات رسانده است. همچنین کسب تقدیرنامه های متعدد از کارفرمایان نشان از تلاش و کوشش این شرکت و کارکنان زحمتکش این واحد تولیدی می باشد.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 3

آدرس سایت حدید سوله

www.hadidsteel.com

2- شرکت سوله سبک کاران sabokkaran

شرکت سبک کاران آذین صنعت با چندین سال تجربه در زمینه تهیه و فروش انواع لوله های صنعتی و ساختمانی، با بهره گیری از دانش و تخصص مهندسین عمران اقدام به طراحی و ساخت انواع سوله های سبک خرپایی با مقاطع لوله ای نموده است.

سوله های سبک این مجموعه، با استفاده از مقاطع لوله ایST37 به عنوان اجزای اصلی سقف و ستونهای خرپایی و یا تیرورقی بسته به نوع کاربری سوله ساخته می شود.

سوله های سبک با توجه به فرم هندسی خود ضمن تحمل انواع بارهای وارده بر سازه اعم از بار مرده، زنده، بار برف، بار باد، زلزله، بار جرثقیل و استفاده در انواع دهانه بزرگ و کوچک نسبت به سازه های سنتی در حدود 25 تا 35 درصد سبک تر بوده و این امر باعث می شود، که سوله های سبک خرپایی این مجموعه مقرون به صرفه باشد.

سوله های سبک خرپایی شرکت سبکاران آذین صنعت، قابلیت استفاده در سوله های صنعتی، ورزشی، پرورش دام و طیور، سردخانه ها و انبارهای صنعتی و غذایی و … را دارد.

ویژگی ها سوله سبک خرپایی:

  • سبک و ارزان
  • سرعت بالای تولید و نصب
  • قابلیت استفاده در تمامی اقلیم های آب و هوایی
  • قابلیت سرویس دهی برای انواع مختلف کاربری ها
  • قابلیت نصب انواع جرثقیل های سقفی
  • قابلیت طراحی برای انواع دهانه های بزرگ و کوچک

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 2

آدرس سایت سبک کاران

www.sabokkaran.com

1- شرکت رتبه 1 irancontis

شرکت رتبه 1 به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های خرید و فروش سوله و کانتینر و کانکس در کشور است که توانسته است مشتریان زیادی را در بخش های مختلف جذب نموده و سوله های متعددی را در سراسر کشور در خصوص اجاره و فروش اجرایی نماید . جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

اطلاعات کسب و کار

جایگاه در سایت

شماره 1

شماره تماس

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید