جوجه تیغی
جوجه تیغی
شرکت سئو مسترز SEO Masters

توضیحات آگهی

درباره seo masters

علم سئو در ایران یک علم ۱۵ ساله است که سئو مسترز را می توان جزو معدود شرکت هایی در ایران نام برد که از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را در کشور ایران آغاز نموده است

از همان سال های ابتدایی سئو مسترز با آموزش این علم در ایران و همچنین راه اندازی نخستین دپارتمان تخصصی سئو در کشور اقدام به ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت در ایران نمود.

توانست کسب و کارهای بومی ایران را به عرصه های بین المللی معرفی نماید و همچنین کسب و کارهای کوچک را به مرحله رشد و بالندگی در گوگل برساند.

seomasters در سالی که آغاز به کار کرد نخستین اقدام این شرکت با راه اندازی وب سایت سئو کورس و سئو مسترز بود که میتوان این مجموعه را جزو سه مجموعه ابتدایی کشور در بخش بهینه سازی وب سایت نام برد.

پس از آن seomasters با راه اندازی کسب و کارهای بعدی خود در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان وب سایت طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن خود در سال 1395 اقدام به ارائه سرویس هایی برنامه نویسی و تولید نرم افزار های سازمانی CRM – ERP – BPMS نمود و توانست پروژه های برنامه نویسی طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن خود را به مرز 1700پروژه موفق و 80 پروژه در حال اجرا برساند.

هم اکنون seo masters با داشتن 18 زیر مجموعه وب سایت در بخش های مختلف خدمات جامع دیجیتال مارکتینگ در سطح کشور و داشتن 5 شعبه فعال (2 شعبه کرج – تهران – استانبول ترکیه – دبی امارات ) در زمره بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ و خلاقیت محسوب می شود.

از خصوصیات اصلی این مجموعه می توان به اصالت ، ارائه کیفیت مناسب در خدمات های فنی برنامه نویسی و اجرایی و همچنین پشتیبانی مستمر اشاره نمود.

آدرس وب سایت : www.seomasters.org

مشاهده این شرکت در لیست بهترین ها :

لیست بهترین شرکت های سئو در کرج

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شرکت سئو مسترز SEO Masters”